s10 '91

Show your project car!
Plaats al je updates in 1 topic. (Dus aub geen meerdere topics voor aparte updates die over dezelfde auto gaan)
User avatar
mustang007
Posts: 363
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:34 pm

Re: s10 '91

Post by mustang007 » Tue Mar 02, 2010 3:20 pm

Achterwielen kunnen wel breder vind ik :lol:

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Tue Mar 02, 2010 5:32 pm

kan niet breeder, zit met de band al bijna tegen de kuipen :(

User avatar
mustang007
Posts: 363
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:34 pm

Re: s10 '91

Post by mustang007 » Wed Mar 03, 2010 7:12 pm

Spacers geen optie :eek:

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Thu Mar 04, 2010 7:58 pm

Image


specers word het niet beter op :D

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Wed Jun 16, 2010 8:16 pm





:D :D :D :D :D :D :D :D

User avatar
64Redneck
Posts: 1652
Joined: Sun Jun 27, 2004 11:19 am

Re: s10 '91

Post by 64Redneck » Fri Jul 30, 2010 4:38 pm

Doet het nog best mijn oude pick-upje :D

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Fri Jul 30, 2010 8:52 pm

is tekoop.
heb beetje gehad met de gene waar hij staat en kan hem thuis niet stallen

User avatar
Björn
Posts: 571
Joined: Sun Mar 07, 2010 11:49 pm

Re: s10 '91

Post by Björn » Wed Aug 04, 2010 11:32 pm

Jammer dat je hem weg moest doen
had het eindresultaat wel willen zien

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Sun Aug 08, 2010 12:13 pm

gister is het blok en de bak eruit gegaan

Image

morgen komen ze de rest ophalen en dan is hij weg.

nu nog mijn papieren bij elkaar zoeken en dan kan het kenteken ook de deur uit.

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Mon Aug 09, 2010 12:34 pm

en toen was hij eg :(

Image

User avatar
Chevy Marvin
Posts: 1276
Joined: Fri Jan 02, 2009 8:18 pm

Re: s10 '91

Post by Chevy Marvin » Mon Aug 09, 2010 12:57 pm

wat gaan ze er mee doen?
toch wel afbouwen denk?

User avatar
V8 Angel
Posts: 2665
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:19 pm

Re: s10 '91

Post by V8 Angel » Mon Aug 09, 2010 2:45 pm

hey das zuur zeg dat je hem weg moest doen, was erg benieuwd wat het ging worden.
Nu wel iets anders op het oog?

magerehein
Posts: 156
Joined: Tue Mar 31, 2009 5:02 pm

Re: s10 '91

Post by magerehein » Mon Aug 09, 2010 6:32 pm

wat hij ermee gaat doen wist hij nog niet,

ik heb mijn chevy VAN als nieuw project.
zit nog wat las werk aan.

en er is een kleintje opkomst dus das ook een leuk projectje :D

Post Reply